Zobraziť produkty v e-shope

Rezivo & Obklady

V ponuke máme stavebné a stolárske rezivo výbornej kvality za prijateľné ceny. Veľký dôraz kladieme na starostlivý výber suroviny výlučne zo slovenských lesov. V prípade, že potrebujete hranoly, fošne, dosky alebo komplet krov, neváhajte nás kontaktovať.

Podľa Vášho želania je možnosť dodávky hobľovaného prípadne impregnovaného reziva. Rezivo sušíme vo vlastnej certifikovanej sušiarni. K stavebnému rezivu dodávame aj doplnkový tovar – OSB dosky, obklady, farby, oleje, spojovací materiál…

U nás si môžete objednať aj paletové prírezy rôznych rozmerov.

Stavebné rezivo:

– krovy na mieru
– hranoly
– fošne
– strešné laty
– prírezy

Stolárske rezivo – dosky (32mm) a fošne (52mm):

  • Buk
  • Dub
  • Smrek
  • Borovica

Počas viac ako 20-tich rokov pôsobenia na drevárskom trhu, sme získali množstvo skúseností aj s výrobou a montážou drevených obkladov, podláh a rôznych profilov, ktoré sú vyrábané z masívneho dreva – sibírsky smrek, smrek, borovica, dub, thermo – prípadne na želanie zákazníka aj z iných drevín. Zakúpenie inovatívnej technológie nám umožnilo urýchliť výrobný proces, čo nám pomáha v čo najkratšom čase uspokojiť požiadavky zákazníkov.

Tatranský (zrubový, fasádny) profil je obklad, kde je na jednej strane drážka a na druhej pero, ktoré medzi sebou vytvárajú spoj v tvare U alebo V. Drevené obklady sa bežne používajú ako finálne dokončenie podkrovia, vonkajšieho podbytia striech, altánov, fasád, prípadne chát.

Obklad – sortiment:

Tatranský profil SOFTLINE 15mm / 121mm / 4000mm, 5000mm / AB
Tatranský profil KLASIK 15mm /121mm / 4000mm, 5000mm / AB, BC
Tatranský profil KLASIK 19mm / 146mm / 4000mm / AB
Zrubový obklad 24mm / 146mm / 4000mm / AB
Fasádne obklady rôznych tvarov (perodrážka, polodrážka, cudzie pero)
Dlážkovica 19mm, 24mm, 28mm / 146mm / 4000mm, 5000mm / AB