Vchodové dvere

vchodove-dvere2

Vchodové dvere vyrobené z kvalitného dreva dýchajú stabilitou a reprezentatívnym vzhľadom. Dokonalé estetické vyznenie je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia volia dvere vyrobené práve z dreva. Naše výrobky sú skĺbením špičkového dizajnu a najmodernejších technológii. Materiál, použitý na výrobu je buď masívny smrek, borovica, dub, buk, jaseň alebo exotické meranti.Pre vchodové dvere je určite vhodná kombinácia drevených výplní s presklenými. Presvetlí sa tak predsieň, ktorá bývava často temná a navyše máte prehľad o tom, čo sa deje za dverami. Vďaka tepelno-izolačným výplniam spĺňajú naše dvere prísne kritéria tepelnej a zvukovej izolácie, ktorej napomáha aj zdvojené obvodové celopružné tesnenie.

Vchodové dvere sú povrchovo upravené ekologickými nátermi na báze vody alebo oleja, ktoré ponúkajú širokú paletu odtieňov, a tak si môžete vybrať ten, ktorý sa hodí najviac na vašu stavbu. Povrchová úprava prebieha v troch fázach – 2x hĺbková impregnácia (moridlo, bezfarebná medzivrstva) a 1x vysokotlakové striekanie (hrubovrstvou lazúrou) – takýto spôsob povrchovej úpravy zabezpečuje našim dverám dlhodobú kvalitu a odolnosť voči vplyvom počasia, čím sa predlžuje ich životnosť.

Dvere sú vybavené 5 bodovým bezpečnostným kovaním, ktoré v súčinnosti s kvalitným zámkom zaručujú vysokú pasívnu bezpečnosť a pohodlie Vášho domova. Samozrejmosťou je výber z veľkého množstva kľučiek – klasické, štýlové, umelecké, bezpečnostné…

Štandardnou súčasťou vchodových dverí je hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom.

Ak túžite po originalite, ponúkame Vám kartáčované dvere, kde sa pri výrobe z povrchu odstránia mäkké časti a vytvorí sa štruktúra s vystúpeným letokruhom tvrdších častí dreva, čo zvýrazní  kresbu prírodného materiálu. Naturálny vzhľad sa následne dosiahne ekologickým olejovaním.

Aké sú výhody dreva?

–         prírodný materiál
–         vzhľad a estetické vyznenie
–         zvuková izolácia – odhlučnenie
–         tepelnoizolačné vlastnosti
–         trvácnosť
–         odolnosť voči zmenám klímy
–         možnosť zladenia s ostatnými prvkami stavby